In fase 2 van het Willem Alexanderhof is nog één bouwkavel beschikbaar: 143.
Woningtype Y is een royale vrijstaande woning en beschikt over een aangebouwde berging. Een grote open keuken bevindt zich aan de achterzijde van het huis. Op de eerste verdieping zijn drie slaapkamers en een badkamer met douche en toilet aanwezig.
Veel keuzevrijheid en maatwerk
De woning kan naar eigen wens door de koper bovendien nog helemaal op maat worden gemaakt. Er is veel keuzevrijheid in uitbreidingsmogelijkheden, de afwerking en extra opties.
Duurzaam en energiezuinig
De woningen zijn klaar voor de toekomst zonder gasaansluiting. Door optimale isolatie en een lucht/water warmtepompsysteem hebben de woningen lage energiekosten. Voor dit systeem hebben alle woningen op de begane grond vloerverwarming. In overleg met de installateur en aannemer kan het duurzaamheids- en energiezuinigheidspakket nog verder worden uitgebreid.
De positie van de woning op de kavel is bij dit bouwnummer nog in overleg met koper te bepalen!