Buitenruimtes: Balkon
Berging / schuur: Box
Parkeerfaciliteiten: Openbaar parkeren
Een prachtige maisonnette gelegen op de 2e en 3e verdieping met 3 slaapkamers en een heerlijk ruim terras.
De ligging van het appartementencomplex (in de wijk De Schooten) is erg prettig met scholen, winkels, station op loopafstand. En ook lekker wandelen in het nabijgelegen park is een aanrader. Je bent met de auto ook zo de stad uit naar Alkmaar of Amsterdam.
Het complex heeft een entree met toegang tot de bergingen en het trappenhuis. Dit ruime trappenhuis brengt je naar de entree. In de hal bevindt zich de meterkast, bergruimte, toilet, trapopgang en toegang tot de woonkamer. Aan de rechterzijde bevindt zich de nette, open keuken die is voorzien van inductiekookplaat, afzuigkap, vaatwasser, oven en koelkast.
Vanuit de keuken toegang tot het ruime balkon met zicht over het water. Heerlijk genieten van de ochtendzon en ’s avonds na een dag hard werken. De ruime, lichte woonkamer met op de vloer een mooie laminaatvloer is heerlijk licht door de vele ramen.
Op de 1e verdieping zijn er drie goede slaapkamers en de gedateerde badkamer. De badkamer is voorzien van een douchecabine, wastafel, 2e toilet en aansluiting voor het witgoed. In een aparte kast op de overloop bevindt zich de Cv-ketel en bergruimte. Tenslotte nog een vliering.
Het appartement heeft op de begane grond een eigen berging en de servicekosten voor de Vereniging van Eigenaren bedragen € 288,19 per maand. De vereniging is actief en bezig met verduurzamen vandaar dat het bedrag wat hoger ligt. De plannen zijn om de kozijnen te vernieuwen, het dak en naar de gevels te kijken.
Maak snel een afspraak voor een bezichtiging van dit geweldige appartement!
Wil je meer informatie over dit pand of een bezichtiging plannen? Vul het formulier in en wij nemen contact met je op.