Te koop: prachtige opslagloods met overhead-deur, elektra en zijdeur (bouwjaar 2010)
De loods is maar liefst ca. 10 meter diep bij ca. 3 meter breed. Perfect voor je eigen opslag, stalling of je eigen bedrijf.
Er is tevens een verdieping getimmerd voor meer opslag. Voor de stalling van een caravan kan deze eenvoudig worden verwijderd.
De ligging is ideaal aan de voorzijde waar je ruimschoots plaats hebt voor parkeren. Naast de loods een overdekte ruimte waar je even kunt staan voor laden en lossen.
Het onderhoud wordt gedaan door de Vereniging van Eigenaren waar ook de verzekering zit in begrepen. Maandelijkse kosten € 53,-. Aansluiting gebruik water is 3 euro en elektra 7 euro.
Het terrein beschikt over camera’s. Diversiteit aan units maar ook woonhuizen nabij. Ligging is ideaal vlakbij het centrum maar ook vlakbij de uitvalswegen naar Alkmaar of Den Oever.
Bouwjaar 2010. Geen BTW van toepassing wel 10,4% overdrachtsbelasting over de koopsom.
Wil je meer informatie over dit pand of een bezichtiging plannen? Vul het formulier in en wij nemen contact met je op.