Volg ons
A
Te koop

Jolstraat 130

€ 389.000,- k.k.
128 m²
/  168 m²
4 slaapkamers

Ruime woning welke grondig is aangepakt en aangepast aan de eisen en wensen van deze tijd. Zo is de woning volledig gasloos, voorzien van een warmtepomp, waterboiler, zonnepanelen, goede isolatie, vloerverwarming en kunststof kozijnen met HR++ glas. Ook de begane grond is in 2024 volledig gemoderniseerd.

Deel op social media:

Kenmerken

Bouwjaar: 1971
Energielabel: A
Aanvaarding: In overleg
Soort: Eengezinswoning
Type: Tussenwoning
Woonoppervlakte: 128 m²
Perceeloppervlakte: 168 m²
Inhoud: 431 m³
Aantal kamers: 5
Aantal slaapkamers: 4
Aantal woonlagen: 3
Eigendom: Eigen grond
Bouwvorm: Bestaande bouw
Ligging: Zuidoost

Isolatie: Dakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie, HR++glas

Dak type: Zadeldak

Dak materialen: Pannen

Tuin: Achtertuin, Voortuin

Berging / schuur: Aangebouwde stenen berging

Parkeerfaciliteiten: Openbaar parkeren

Bijzonderheden: Zonnepanelen

Bouwjaar:
1971
Energielabel:
A
Aanvaarding:
In overleg
Soort:
Eengezinswoning
Type:
Tussenwoning
Woonoppervlak:
128 m²
Perceeloppervlak:
168 m²
Inhoud:
431 m³
Aantal kamers:
5 kamers
Aantal slaapkamers:
4 slaapkamers
Aantal woonlagen:
3 verdiepingen
Eigendom:
Eigen grond
Bouwvorm:
Bestaande bouw
Ligging:
Zuidoost
Dak type:
Zadeldak
Dak materialen:
Pannen
Tuin:
Achtertuin
Voortuin
Parkeerfaciliteiten:
Openbaar parkeren
Isolatie:
Dakisolatie
Muurisolatie
Vloerisolatie
HR++glas
Isolatie:
Dakisolatie
Muurisolatie
Vloerisolatie
HR++glas
Bijzonderheden:
Zonnepanelen

Omschrijving

Ruime woning welke grondig is aangepakt en aangepast aan de eisen en wensen van deze tijd. Zo is de woning volledig gasloos, voorzien van een warmtepomp, waterboiler, zonnepanelen, goede isolatie, vloerverwarming en kunststof kozijnen met HR++ glas. Ook de begane grond is in 2024 volledig gemoderniseerd.

 

Kortom: een heerlijke, ruime woning waarbij de grote zaken al zijn aangepakt!

 

Via de verzorgde entree kom je in de hal, waar direct de moderne uitstraling opvalt. De hal is voorzien van een stijlvolle zwarte gangkast en een vernieuwde groepenkast (gasaansluiting nog wel aanwezig). Vanuit de hal bereik je het moderne toilet en de woonkamer.

 

De woonkamer is in 2024 volledig gemoderniseerd. Echte blikvangers zijn de fraaie zwarte taatsdeuren. Eén taatsdeur vormt de verbinding tussen de hal en de woonkamer en een tweede, bijpassende deur is toegepast bij de trapkast.
De lichte PVC-vloer, strak gestuukte wanden en het gestuukte plafond zorgen voor een moderne en rustige basis. De vloerverwarming zorgt bovendien voor een aangenaam wooncomfort.

 

De open keuken is werkelijk een plaatje en vormt het hart van de woning. De keuken bestaat uit een royale kastenwand en een ruim kookeiland, waardoor er niet alleen veel werkruimte maar ook volop bergruimte aanwezig is. De keuken is compleet uitgerust met onder andere een koelkast, vrieskast, elektrische oven met stoomfunctie, vaatwasmachine, dubbele spoelbak, inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging en een praktische wijnkoeler in de vorm van een lade.

 

Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers, waardoor er volop ruimte is voor een gezin, thuiswerken of een hobbykamer. De hoofdslaapkamer beschikt bovendien over een vaste schuifkast.

 

De ruime badkamer is compleet ingericht en beschikt over een douchecabine, ligbad, tweede vrijdragend toilet en wastafel. Een fijne badkamer waar je zowel snel kunt douchen als heerlijk kunt ontspannen in bad.

 

Via een vaste trap bereik je de zolder. De trapopgang is afgesloten met een deur, waardoor er geen onnodige warmte vanuit de woonverdieping naar de zolder verdwijnt.
Op de voorzolder bevinden zich de aansluitingen voor het witgoed en is er dankzij het dakraam prettig daglicht aanwezig. Daarnaast beschikt de zolder over een vierde slaapkamer, die dankzij de dakkapel aan de achterzijde over extra ruimte en licht beschikt.

 

Ook buiten heeft deze woning veel te bieden. De achtertuin is heerlijk diep en fraai bestraat, waardoor er verschillende mogelijkheden zijn voor terrassen, een loungeset en evt. speelruimte voor de kinderen.

 

Achter in de tuin staat een mooie overkapping met berging, een heerlijke plek om tot in de avond buiten te zitten en tegelijkertijd praktische bergruimte bij de hand te hebben.
Aan de voorzijde bevindt zich een handige fietsenberging. Hier is tevens de waterboiler opgesteld.

 

Gasloos en klaar voor de toekomst!

Bezichtiging / meer info

Jolstraat 130, Den Helder

Wil je meer informatie over dit pand of een bezichtiging plannen? Vul het formulier in en wij nemen contact met je op.