Isolatie: Dakisolatie, Vloerisolatie, HR++glas
Dak type: Zadeldak
Dak materialen: Pannen
Tuin: Zijtuin, Achtertuin, Voortuin
Berging / schuur: Vrijstaande stenen berging
Parkeerfaciliteiten: Openbaar parkeren
Garage: Vrijstaand steen
Voorzieningen: Elektra, Water, Elektrische deur
Op een fraaie hoeklocatie in de Narcisstraat staat deze goed onderhouden jaren ’30 woning met vrijstaande garage. Hier heb je een vrij uitzicht de straat in, terwijl alle dagelijkse voorzieningen, het stadscentrum, scholen, sportvoorzieningen en het NS-station zich op korte afstand bevinden. Een ideale combinatie van rustig wonen en alle gemakken binnen handbereik.
In de afgelopen jaren is de woning met oog voor kwaliteit onderhouden en gemoderniseerd. Zo zijn onder meer het pannendak, de achterpui op de begane grond en het kozijn in de bijkeuken vernieuwd, is een groot deel van de woning voorzien van HR++ beglazing en zijn zowel de keuken als het sanitair modern afgewerkt. Het resultaat is een sfeervolle woning waar je met veel plezier direct kunt gaan wonen.
Via de entree aan de zijkant kom je binnen in de hal met de meterkast en een modern toilet met fonteintje. De woonkamer ademt de charme van de jaren ’30 dankzij de karakteristieke erker en de marmeren schouw (thans niet in gebruik). Strak gestucte wanden, een fraaie pvc-vloer met comfortabele vloerverwarming in het woongedeelte en de openslaande deuren naar de tuin zorgen tegelijkertijd voor een eigentijdse uitstraling. Door de vele raampartijen is het een heerlijke, lichte leefruimte.
Aan de achterzijde bevindt zich de moderne keuken, uitgevoerd met een inductiekookplaat, afzuigkap, oven, magnetron, vaatwasser en een koel-/vriescombinatie. De aangrenzende bijkeuken biedt extra bergruimte en maakt het geheel praktisch in gebruik.
De verzorgde achtertuin is gunstig gelegen op het zuiden, waardoor je vrijwel de hele dag van de zon kunt genieten. Achter in de tuin staat de vrijstaande stenen garage met een elektrische garagedeur, een praktische vliering en aansluitingen voor elektra, water en gas. Daarnaast is er een separate stenen berging met dubbele deuren en de opstelling voor de wasmachine.
Op de eerste verdieping vind je twee ruime slaapkamers, beide voorzien van een dakkapel waardoor optimaal gebruik wordt gemaakt van de beschikbare ruimte. De slaapkamer aan de achterzijde beschikt daarnaast over een inbouwkast. De luxe badkamer (2025) is volledig betegeld en ingericht met een wastafelmeubel, inloopdouche, ligbad en handdoekradiator. De tweede verdieping is via een losse trap bereikbaar en wordt op dit moment gebruikt als bergruimte en logeerplek.
Ben jij op zoek naar een karaktervolle woning met verrassend veel ruimte, een vrijstaande garage, moderne voorzieningen én een goede staat van onderhoud? Dan is Narcisstraat 47a absoluut een bezichtiging waard.
Deze woning wordt aangeboden met een richtprijs van € 300.000,- k.k.
Wil je meer informatie over dit pand of een bezichtiging plannen? Vul het formulier in en wij nemen contact met je op.