Volg ons
A ++++
Te koop

Prins Clauslaan 33

€ 425.000,- k.k.
118 m²
/  143 m²
4 slaapkamers

Niet standaard, wél bijzonder. Deze verrassend sfeervolle woning uit 2020 is met veel gevoel voor stijl ingericht en afgewerkt. Door de combinatie van een lichte basis, warme houtaccenten en slimme keuzes ontstaat een heerlijke sfeer die bijna doet denken aan een luxe vakantiewoning. Maar dan wel eentje waar je iedere dag mag wonen.

Deel op social media:

Kenmerken

Bouwjaar: 2020
Energielabel: A ++++
Buurt: Willem Alexanderhof
Aanvaarding: In overleg
Soort: Eengezinswoning
Type: Tussenwoning
Woonoppervlakte: 118 m²
Perceeloppervlakte: 143 m²
Inhoud: 426 m³
Aantal kamers: 5
Aantal slaapkamers: 4
Aantal woonlagen: 3
Eigendom: Eigen grond
Bouwvorm: Bestaande bouw
Ligging: Zuid

Isolatie: Volledig geïsoleerd

Dak type: Zadeldak

Dak materialen: Pannen

Tuin: Achtertuin, Voortuin

Berging / schuur: Vrijstaande houten berging

Parkeerfaciliteiten: Eigen parkeerplaats

Bouwjaar:
2020
Energielabel:
A ++++
Buurt:
Willem Alexanderhof
Aanvaarding:
In overleg
Soort:
Eengezinswoning
Type:
Tussenwoning
Woonoppervlak:
118 m²
Perceeloppervlak:
143 m²
Inhoud:
426 m³
Aantal kamers:
5 kamers
Aantal slaapkamers:
4 slaapkamers
Aantal woonlagen:
3 verdiepingen
Eigendom:
Eigen grond
Bouwvorm:
Bestaande bouw
Ligging:
Zuid
Dak type:
Zadeldak
Dak materialen:
Pannen
Tuin:
Achtertuin
Voortuin
Parkeerfaciliteiten:
Eigen parkeerplaats
Isolatie:
Volledig geïsoleerd
Isolatie:
Volledig geïsoleerd

Omschrijving

Niet standaard, wél bijzonder. Deze verrassend sfeervolle woning uit 2020 is met veel gevoel voor stijl ingericht en afgewerkt. Door de combinatie van een lichte basis, warme houtaccenten en slimme keuzes ontstaat een heerlijke sfeer die bijna doet denken aan een luxe vakantiewoning. Maar dan wel eentje waar je iedere dag mag wonen.

 

De woning is bovendien duurzaam uitgevoerd, met goede isolatie, maar liefst 24 zonnepanelen en een warmtepomp. En ook aan parkeren is gedacht: je beschikt over een eigen parkeerplek op het parkeerterrein direct achter de woning. Daarnaast kun je de auto uiteraard ook aan de voorzijde parkeren.

 

Via de entree kom je in de hal met toegang tot het toilet, de uitgebreide meterkast en de trapopgang. In de hal bevindt zich tevens de kast met de warmtepompboiler.
De woonkamer is licht en sfeervol. De prachtige eikenhouten vloer uit 2025 geeft de ruimte direct warmte en karakter en is voorzien van comfortabele vloerverwarming. De gestuukte wanden vormen een rustige basis en de houten accenten zorgen voor de bijzondere uitstraling. Een schuifdeur geeft toegang tot de trapkast, waardoor je ook hier volop praktische bergruimte hebt.

 

Aan de voorzijde bevindt zich de zeer riante keuken. De keuken beschikt over een verlengd aanrechtblad waaraan je eenvoudig nog krukken kunt plaatsen. De inbouwapparatuur bestaat uit een inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, elektrische oven, vaatwasser en Quooker.

 

Een van de absolute pluspunten is de sfeervolle tuinkamer. Wil je lekker buiten zitten, maar toch beschut en comfortabel? Dan schuif je de glazen deuren open of juist dicht, afhankelijk van het weer. De tuinkamer is namelijk volledig afsluitbaar met glazen schuifdeuren. Ook aan verkoeling is gedacht door de zonwering onder het glas.
Op het terras liggen momenteel mooie houten vlonders op de tegels. Liever een andere uitstraling? De vlonders zijn eenvoudig te verwijderen.
Achter in de tuin staat een houten berging met een ingebouwde bar. Een heerlijke plek voor lange zomeravonden, een drankje met vrienden of gewoon om je eigen vakantiesfeer compleet te maken.

 

De eerste verdieping biedt drie kamers. De eerste kamer is wat compacter en is voorzien van een vaste kastenwand. Een ideale ruimte om als comfortabele werkkamer te gebruiken.De tweede slaapkamer is ruim van formaat en biedt volop mogelijkheden voor een royaal bed en verdere inrichting. De derde kamer is misschien wel de meest verrassende. Ook hier bevindt zich een vaste kastenwand, maar daarin is op een bijzonder slimme manier een bed van 140 x 200 cm weggewerkt. Overdag blijft de ruimte daardoor heerlijk open en rustig, terwijl je ’s avonds eenvoudig je slaapkamer tevoorschijn haalt. De inbouwkasten zijn van massief hout gemaakt door Wood & Living.

 

De luxe badkamer is uitgevoerd met een prachtige marmerlook tegel, beschikt over een royale inloopdouche, tweede toilet en stijlvolle wastafelkommen. Uiteraard is ook hier gedacht aan comfort: de vloer is voorzien van vloerverwarming.
Via de vaste trap bereik je de zolderverdieping. En hier wordt het pas echt leuk.
De zolder is namelijk verrassend ingedeeld met een vaste inloopkast, bereikbaar via schuifdeuren, én een aparte bergruimte. Vervolgens kom je in de vierde slaapkamer, compleet met een geweldige vide.
En die vide? Die moet je eigenlijk gewoon zelf komen bekijken. Gebruik hem als chillplek, leeshoek, speelruimte, logeerplek, werkplek of geef hem je eigen bestemming. Het is precies zo’n ruimte waarvan je bij binnenkomst denkt: wat ontzettend leuk!

 

Je moet deze woning echt gezien hebben om de sfeer en mogelijkheden te ervaren. Misschien voelt het straks voor jou ook een beetje alsof je iedere dag op vakantie thuiskomt.

Buurt:

Willem Alexanderhof

Nieuw in verkoop in Willem Alexanderhof Julianadorp: 45 nieuwbouwwoningen

Ben je op zoek naar een ruime en duurzame nieuwbouwwoning in Julianadorp? In de populaire wijk Willem Alexanderhof komt er weer nieuw woningaanbod. De verkoop is gestart van 45 nieuwe woningen. De woningen liggen op 3 verschillende plekken in de wijk.
Play Video

Bezichtiging / meer info

Prins Clauslaan 33, Julianadorp

Wil je meer informatie over dit pand of een bezichtiging plannen? Vul het formulier in en wij nemen contact met je op.